ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator Druku

Miejsce pracy: Tczew

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z Tczewa poszukujemy kandydatów z doświadczeniem na stanowisku operatora druku (maszynista offsetowy lub operator sitodruku) oraz pomocników maszynisty offsetowego.

Zadania:

  • obsługa nowoczesnych maszyn do druku arkuszowego typu Heidelberg lub samodzielna obsługa sitodruku (maszyna Sakurai), w zalezności od posiadanego doświadczenia
  • dobór komponentów i ustawianie parametrów technologicznych na maszynie drukującej;
  • realizację okresowych konserwacji maszyn drukujących;
  • raportowanie realizowanych operacji;
  • kontrolę jakości produktów zgodnie z oczekiwanym standardem;
  • zapewnienie efektywnej pracy obsługiwanych maszyn.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe/średnie (mile widziane w kierunku poligraficznym);
  • minimum 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku operatora druku lub pomocnika maszynisty offsetowego
  • znajomości MS Office;
  • praktyczna znajomość technologii druku;
  • ogólna znajomość procesów poligraficznych;
  • zmysł techniczny oraz zdolności manualnych;
  • otwarta postawa i umiejętność pracy w zespole;
  • zorientowania na rozwój;
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej.

 Oferta:

  • Praca w Tczewie w dużym zakładzie produkcyjnym – zwrot kosztów dojazdu dla osób spoza Tczewa;
  • Długofalową współpracę na podstawie umowy o pracę;
  • Niezbędne szkolenia wdrażające;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pakiet dodatkowych benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe);
  • Pracę w stabilnej firmie o kapitale zagranicznym;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials