Operator druku offsetowego

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Tczew, pomorskie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Tczew

Praca w firmie produkcyjnej z branży elektronicznej

Obowiązki:

- Samodzielną obsługa nowoczesnych wielokolorowych maszyn offsetowych do druku arkuszowego (typu Heidelberg);
- Dobór komponentów i ustawianie parametrów
- Realizację okresowych konserwacji maszyn drukujących;
- Raportowanie realizowanych operacji;
- Kontrolę jakości produktów
- Zapewnienie efektywnej pracy obsługiwanych maszyn

Wymagania:

- Wykształcenia zawodowego/ średniego (mile widziane w kierunku poligraficznym);
- Minimum dwuletniego doświadczenia na samodzielnym stanowisku Operatora druku/ Maszynisty offsetowego;
- Znajomości MS Office;
- Praktycznej znajomości technologii druku offsetowego;
- Ogólnej znajomości procesów poligraficznych;
- Dyspozycyjności do pracy zmianowej

Oferujemy:

- Ciekawą pracę w przyjaznym i bezpiecznym środowisku
- Opieka medyczna
- Grupowe ubezpieczenie na życie
- Możliwość korzystania z funduszu socjalnego
- Dopłaty do paliwa dla osób spoza Tczewa
- Szkolenia
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Pakiet relokacyjny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: