Operator do rozkładania mieszanek bitumicznych

PORR Polska Infrastructure S.A.

Warszawa, mazowieckie

Firma
PORR Polska Infrastructure S.A, jako część międzynarodowego koncernu PORR, realizuje swoją działalność operacyjną w ramach 5 wyspecjalizowanych Oddziałów: Drogowego, Inżynieryjnego, Energetyki, Mostowego i Oddziału w Norwegii. Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia z wielu branż budownictwa jesteśmy w stanie zapewnić wszechstronny serwis, w pełni dopasowany do wymagań i potrzeb naszych klientów.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Realizacja usług wykonywanych przy użyciu sprzętu dla potrzeb budowy
  • Obsługa codzienna maszyny i bieżąca kontrola stanu technicznego
  • Dbanie o mienie powierzone
  • Raportowanie o powstałych uszkodzeniach
  • Organizacja pracy w sposób bezpieczny
  • Rozliczanie się z paliwa i godzin pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziane średnie techniczne
  • Minimum 3 lata doświadczenia przy układaniu masy rozściełaczami marki Vogele oraz Dynapac
  • Niezbędne uprawnienia/certyfikaty:
    • Maszyny do rozkładania mieszanek bitumicznych klasa II
  • Mile widziane dodatkowe uprawnienia:
    • Walec drogowy
    • Wielozadaniowy nośnik osprzętów
    • Równiarka
    • Podnośnik teleskopowy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet Multisport, Mybenefit oraz opiekę medyczną
  • Możliwość zdobycia doświadczenia na prestiżowych projektach budowlanych w dynamicznie rozwijającej się Spółce