4Directions

Operator CNC

Od: 4Directions
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą we Wrocławiu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne zawodowe,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • Minimum 6-miesięczne doświadczenie w obsłudze obrabiarek CNC
  • Mile widziana znajomość systemu sterowania FANUC, SIEMENS
  • Dyspozycyjność - praca w systemie trzy zmianowym,
  • Wysoka kultura pracy, dokładność i zaangażowanie

Zadania:

  • Obsługa maszyn CNC we wszystkich fazach produkcji,
  • Kontrola wykonanych przez siebie części zgodnie z dokumentacja techniczna,

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w gronie profesjonalistów
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.