ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator CNC

Miejsce pracy: Toruń

Oferta:

  • umowa o pracę zawierana bezpośrednio z pracodawcą,
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju u lidera w branży,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średniego technicznego,
  • znajomość obrób;ki metalu,
  • doświadczenie na stanowisku Programisty CNC (z poziomu produkcji),
  • umiejętność programowania w CAD/CAM ,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • praktyczna umiejętność dokonywania pomiarów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność, samodzielność i zorganizowanie

Opis stanowiska:

  • programowanie maszyn CNC,
  • tworzenie i weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów technologicznych,
  • analizowanie reklamacji (wewnętrznych i zewnętrznych), udział w analizie problemu,
  • ścisła współpraca z innym i pracownikami

Miejsce pracy: okolice Torunia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy