Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Operator CNC

Miejsce pracy: Nieuw Bergen

Firma Covebo Work Office poszukuje dla swojego klienta w Holandii operatora maszyn CNC.

Zakres obowiązków:
- Mocowanie produktów,
- Rozruch maszyn produkcyjnych,
- Wytwarzanie produktów za pomocą maszyn CNC,
- Przeprowadzanie dodatkowych działań, takich jak gratowanie, szlifowanie, tłoczenie i kontrola jakości,
- Prowadzenie pomiarów według zapisanych stanów pomiarowych,
- Prowadzenie dziennej ewidencji produktów oraz pomiarów,
- Konserwacja i pakowanie gotowych produktów według ustalonych norm,
- Etykietowanie gotowych produktów.

Wymagania:
- doświadczenie,
- wykształcenie średnie techniczne z ukierunkowaniem na metal (będzie dodatkowym atutem),
- znajomość języka obcego na poziomie komunikatywnym,
- umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych,
- prawo jazdy kat. B (własny samochód będzie dodatkowym atutem).
Oferujemy:
- wynagrodznie około 1400 euro netto/160h,
- zakwaterowanie,
- ubezpieczenie,
- pracę na warunkach holenderskich.

Covebo Work Office Sp. z o.o.