Twentebelt Poland Sp. z o.o.

Operator CNC

Od: Twentebelt Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kudowa-Zdrój

Firma Twentebelt Poland Sp.z o. o. jest spółką-córką działającego na rynku od 100 lat światowego producenta taśm transportowych Twentebelt B.V. z siedzibą w Holandii.

W związku z dynamicznym rozwojem zakładu produkcyjnego w Kudowie-Zdroju poszukujemy nowych pracowników ma stanowisko:

Operator CNC WANTED!

Osobom spełniającym nasze wymagania oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet socjalny
  • PAKIET RELOKACYJNY
  • stabilną współpracę
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • dobrą atmosferę w międzynarodowym środowisku

Naszym pracownikom zapewniamy pakiet świadczeń socjalnych.

Na stanowisku Operator CNC wymagamy:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
  • Bardzo dobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole, otwartość i komunikatywność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Doświadczenie: minimum 1 lata w pracy na stanowisku programisty frezarek
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Mile widziana umiejętność pracy na oprogramowaniu CAD/CAM
  • Dyspozycyjność, sumienność i samodzielność.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Zadania na stanowisku obejmują:

  • Wykonywanie zleceń w oparciu o rysunek techniczny oraz zgodnie z kartą technologiczną
  • Obsługiwanie maszyn programowanych komputerowo
  • Dokonywanie pomiarów wykonywanych detali
  • Dbanie o sprzęt, wysoką jakość oraz przestrzeganie zasad BHP