Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator CNC

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku samodzielnego operatora centrum CNC należeć będzie:

  • wykonywanie operacji technologicznych na centrach obróbczych
  • ustawianie maszyn, dobór narzędzi, wprowadzanie korekt
  • zapewnianie zgodności wymiarowej wyrobów z dokumentacją

Opis stanowiska:

  • czynności produkcyjne
  • obsługa maszyn CNC
  • dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki
  • praca z rysunkiem technicznym

Oferujemy:

  • stabilną pracę z atrakcyjnym systemem wynagradzania
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe o specjalności obróbka skrawaniem
  • uprawnienia do obsługi suwnic
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora obrabiarek skrawających
  • znajomość narzędzi i ich parametrów obróbczych
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • umiejętność współpracy w zespole
  • dobra organizacja pracy własnej