Opis stanowiska pracy

Obecnie dla jednego z naszych fińskich Klientów - firmy zajmującej się produkcją szyb zespolonych / izolacyjnych poszukujemy osób na stanowisko:

Operator Maszyn Szklarskich

Miejsce pracy: FINLANDIA, Riihimaki

Numer referencyjny: GLASS/FIN/2017

Opis stanowiska:

Do obowiązków na wskazanym stanowisku należy obsługa maszyn szklarskich CNC (hartowanie, cięcie, laminowanie, szlifowanie i izolacja szyb.

Oferujemy:

  • Jest to oferta pracy tymczasowej - zatrudnienie na podstawie fińskiej umowy o pracę
  • - 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych – nadgodziny płatne z dodatkiem 50 %, 100%
  • Stawka 13,5 eur brutto/godz + fińskie dodatki + dodatki za pracę zmianową
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania i sprawach organizacyjnych po przyjeździe do Finlandii
  • Praca od kwietnia 2017

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w przetwórstwie szkła
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Elastyczność (praca zmianowa)

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji