Opis stanowiska pracy

- kompleksowa obsługa maszyn cnc (frezarki, wiertarki lub tokarki);
- wykonywanie pomiarów detali zgodnie z rysunkiem technicznym;
- programowanie obrabiarek cnc w oparciu o dokumentację techniczną pod zlecenia;

Wymagania

- co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość rysunku technicznego;
- mile widziane wykształcenie mechaniczne;
- mile widziana znajomość narzędzi pomiarowych i skrawających

Prezentacja firmy

Firma MORIS działa na rynku wyrobów hutniczych od 1994 roku, jest dostaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 800PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji