Operator CNC (wycinarki plazmowe) - Dania

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Hobro, Dania, zagranica

Od: BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Hobro, Dania

JobSupply Polska Sp. z o.o. jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie, będącą częścią Bluecollar ApS Group z Odense w Danii (agencja nr 5437). Jako część BlueCollar ApS działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 11 lat.

Aktualnie dla naszego dunskiego klienta szukamy osób na stanowisko:

Operator CNC (wycinarka plazmowa)

Kontrakt od zaraz, możliwość podjęcia długotrwałej współpracy.

Zakres obowiązków:
Obsługa wycinarek plazmowych FICEP (CNC) - wycinanie elementów ze stali czarnej zgodnie z rysunkiem technicznym.

Oferujemy:
- stawka 156 DKK / godz brutto (podstawa 134,20 + dodatki zmianowe)
- praca na popołudniową zmianę
- kontrakt według duńskiej umowy związkowej
- ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
- składki emerytalne
- opieka koordynatora
- wypłata wynagrodzenia co 2 tyg.
- pomoc w zakwaterowaniu (zapewnione przez pracodawcę, koszt wynajmu pobierany z wynagrodzenia)

Oczekujemy:
- doświadczenie w obsłudze maszyn CNC - min. 3 lata
- doświadczenie w pracy na wycinarkach plazmowych - duży atut
- komunikatywnej znajomości j. angielskiego
- prawo jazdy kat. B i własny samochód - atut

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:
„Zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 20.08.1997 r. Dziennik Ustaw nr 133, poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.