Opis stanowiska pracy

Pabianicka Fabryka Narzędzi „PAFANA” S.A. uznany producent narzędzi do obróbki metali, z 72 - letnią tradycją i doświadczeniem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Operator CNC ( tokarz, frezer, szlifierz)

Miejsce pracy: Pabianice, woj. Łódzkie

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn CNC (tokarki, frezarki, szlifierki)
  • Dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki
  • Samodzielny dobór parametrów skrawania wybranych narzędzi
  • Praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

  • Wykształcenie min zawodowe techniczne, mechaniczne lub pokrewne
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn CNC (tokarki, frezarki, szlifierki) do obróbki metali
  • Znajomość sterowników FANUC, HEIDENHAIN
  • Umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, pakiet medyczny)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Prosimy o dopisanie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojejofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 rokuo Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity : Dz.U. z 26.06.2014r. , poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania „

Prezentacja firmy

W 2017 roku firma obchodzi 72 rocznicę powstania, dlatego z dumą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne