Opis stanowiska pracy

Firma MWH Meble sp. z o.o. & Co. sp. k. ma do zaoferowania miejsce pracy na stanowisku OPERATOR CNC/ STOLARZ.

Zadania na stanowisku pracy:

-przygotowanie programu do produkcji na podstawie rysunku technicznego
-wprowadzanie korekt
-przygotowanie materiału do produkcji
-ustawianie i obsługa maszyny wraz z doborem narzędzi
-praca z płytami drewnopochdnymi oraz lamiatami

Od kandydatów oczekujemy:

-doświadczenie oraz bardzo dobra znajomość obsługi i programowania centrum obróbczego
-bardzo dobra znajomość czytania rysunku technicznego oraz pisania programów na ich podstawie w WoodWop 6.0 lub 7.0
- dokładność, rzetelność, sumienność, precyzja, praca w tolerancji 0,1mm
-wykształcenie kierunkowe mile widziane

Osoby zainteresowane pracą zapraszamy do przesyłania CV

Prezentacja firmy

MWH Meble sp. z o.o. & Co. sp. k. jest firmą założoną w 2011 roku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji