Operator CNC (programista)

Milldent Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do zadań pracownika należeć będzie:
- obsługa frezarki CNC 5 osi (sterownik Heidenhain iTNC 530)
- tworzenie programów obróbczych przy użyciu oprogramowania Delcam (PowerMILL)
- wytwarzanie detali dla branży stomatologicznej/medycznej

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
- pracę z ciekawymi materiałami (tytan, ceramika) w wysokich dokładnościach

Wymagania

- doświadczenie w pracy na stanowisku frezera CNC (5 osi, HSM)
- umiejętność ustawiania frezarek
- znajomość sterowników Heidenhain
- dobra znajomość oprogramowania CAD i CAM

Prezentacja firmy

Centrum Frezowania MILLDENT specjalizuje się w wytwarzaniu stomat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji