Operator CNC Prasy krawędziowej

Kizo Sp. z o.o.

40-748 KATOWICE, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma KIZO SP. Z O.O. zajmuje się świadczeniem specjalistycznych usług cięcia laserowego i wodnego oraz kompleksowej obróbki CNC.
W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko Operatora Prasy Krawędziowej.

Opis stanowiska:

Kompleksowa obsługa prasy krawędziowej,
Kontrola wykonanych detali,
Efektywne wykorzystywanie powierzonych narzędzi,
Nadzór nad poprawnym przebiegiem produkcji.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie, Umowa o pracę
- Pracę w nowoczesnym zakładzie
- Atrakcyjne wynagrodzenie, premie
- Gwarancja stabilności zatrudnienia i terminowej wypłaty wynagrodzenia
- Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV droga mailową.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.

Wymagania

- wykształcenie mechaniczne, techniczne lub pokrewne
- doświadczenie w pracy na prasach krawędziowych (min. 1 rok)
- umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe lub suwnicę
- bardzo dobra organizacja pracy,
- samodzielność i dokładność.

Prezentacja firmy

Firma KIZO zajmuje się świadczeniem specjalistycznych usług cięcia lase... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria