Operator CNC- praca w Norwegii

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mysłowice, śląskie

Miejsce pracy: Mysłowice

Zadania:

- obsługa giętarki / wykrawarki sterowanej numerycznie,
- nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem maszyny,
- zapewnienie zgodności produktu z rysunkiem technicznym,
- dbałość o wysokie standardy produktów

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

- wykształcenia technicznego;
- doświadczenia w pracy przy maszynach CNC do obróbki metalu, w zakresie cięcia i gięcia blach (wykrawarki i giętarki);
- znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- umiejętności czytania schematów montażowych i rysunków technicznych;
- zdolności manualnych, wyobraźni przestrzennej;
- dokładności;
- obowiązkowości i samodyscypliny;
- gotowości do pracy za granicą (Norwegia)

Oferujemy:
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w międzynarodowej firmie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Praca tymczasowa.
Agencja Ceryfikat 412.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials