OPERATOR CNC / NIEMCY

Dako Job Center

Niemcy, zagranica

Oferta promowana
Dako Job Center Dako Job Center
Firma DAKO JOB CENTER z Gliwic (Nr Agencji 25369)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: Niemcy

STANOWISKO: OPERATOR CNC

MIEJSCE PRACY: NIEMCY

OPIS STANOWISKA:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

▪         Diagnozowanie oraz rozwiązywanie drobnych problemów technicznych

▪         Monitorowanie procesu obróbki

▪         Dostosowywanie parametrów maszyny w trakcie pracy

▪         kontrola jakości i dokładności wyprodukowanych części

▪         Wykonywanie konserwacji i czyszczenia obrabiarki CNC

▪         Rozwój zawodowy w obszarze obsługi innych maszyn numerycznie sterowanych, również Frezarek i Tokarek CNC, rozwój w kierunku programowania CNC

TWÓJ PROFIL:

▪         Doświadczenie jako operator CNC

▪         Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych, takich jak mikrometry, suwmiarki i sondy pomiarowe

▪         Umiejętność czytania i analizy dokumentacji technicznej, takiej jak instrukcje obsługi i rysunki techniczne

▪         Umiejętność zachowania porządku i czystości na stanowisku pracy

▪         Praktyczne doświadczenie w obszarze obsługi maszyn CNC

▪         Prawo jazdy kat. B – mile widziane

▪         Umiejętność pracy w zespole

▪         1 rok doświadczenia na takim stanowisku

▪         Umiejętności techniczne i elastyczność, dokładność w pracy

▪         Chęć rozwoju i doszkalania na tym stanowisku

Tego możesz oczekiwać:

1.    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

2.    Ubezpieczenie

3.    Zakwaterowanie na terenie Niemiec

4.    Wynagrodzenie zawsze na czas / €

5.    Dodatek dla kierowcy za każdy przejechany kilometr

6.    Dodatek do transportu

7.    Liczne dodatki: za pracę w godz. Nocnych, dodatek za nadgodziny

8.    Wsparcie polskiego koordynatora

9. Stawka godzinowa do ustalenia z kierownikiem (można podać swoje oczekiwania finansowe). Stawka uzależniona od doświadczenia i formy zatrudnienia.

*więcej informacji uzyskasz u naszego rekrutera *(spiesz się, oferta ograniczona czasowo)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.