Operator chat SMS

Ubile Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- Obsługa SMS-CHAT - prowadzenie rozmów z użytkownikami serwisu za pomocą wiadomości SMS
- Tworzenie i opracowywanie treści SMS o tematyce ezoterycznej i rozrywkowej/towarzyskiej

Oferujemy:

- możliwość podjęcia pracy od zaraz
- konkurencyjne wynagrodzenie – do 20 zł netto/godzinę zależne od wyników
- elastyczne godziny pracy
- dla osiągających wysokie wyniki po okresie ok. 1-2 miesiące możliwość PRACY ZDALNEJ

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.

Wymagania

- kreatywność i fantazja
- biegłość w pisaniu na klawiaturze
- umiejętność poprawnego budowania wypowiedzi pisemnej
- mile widziana wiedza z zakresu ezoteryki
- dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Ubile Sp. z o.o. - jesteśmy specjalistami z zakresu wiadomości SMS Premium. Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
10PLN - 20PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Prowizje w zależności do wyników
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing