Operator Centrum Zarządzania Siecią S-NET

S-Net Sp. z o.o.

KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

S-NET Spółka z grupy TOYA, lider krakowskiego rynku telekomunikacyjnego w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników do działu Operatorów Centrum Zarządzania Siecią.

Jako pracownik zespołu NOC będziesz odpowiedzialny za bieżące utrzymanie infrastruktury S-NET, pierwszą linię wsparcia dla Klientów firmy.

Dodatkowo będziesz miał możliwość ciągłego doskonalenia swoich umiejętności poprzez uczestnictwo przy wdrażaniu ciekawych projektów.

  • Miejsce pracy: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Numer referencyjny: NOC/4/2018

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: siedziba firmy w Krakowie
  • Dział: Dział technicznych / Operatorzy Helpdesk
  • Typ pracy: ZMIANOWY

Zadania:

  • Pierwsza linia kontaktu, przyjmowanie wszystkich zgłoszeń technicznych poprzez telefon, mail oraz system ticketowy
  • Realizacja zgłoszeń niewymagających eskalacji
  • Przekazywanie zgłoszeń do odpowiednich komórek (adm. Systemów, instalatorzy, adm. Sieci, eskalacja)
  • Nadzór nad zgłoszeniami oraz pilnowanie ich terminowej realizacji przez wszystkie inne linie wsparcia
  • Zgłaszanie usterek do partnerów S-NET
  • Stały monitoring wszystkich usług S-NET (poprzez odpowiednie systemy)
  • Informowanie klientów o instalacjach, awariach, problemach, stanie realizacji zgłoszeń, itp. – na podstawie informacji systemowych

Oferujemy:

  • Jasne warunki zatrudnienia, wynagrodzenia oraz możliwości rozwoju w firmie
  • Pakiet socjalny
  • Praca w przyjemnej atmosferze
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów dla Klientów
  • Odpowiednie narzędzia pracy
  • Praca w trybie zmianowym
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie oraz sumienność w wypełnieniu obowiązków
  • Umiejętność efektywnej pracy w grupie
  • Podstawowa wiedza z zakresu IT
  • Znajomość pojęć IP, DNS, DHCP, MAC, switch, router
  • Znajomość systemu Windows z pozycji użytkownika

Mile widziane:

  • Absolwenci technikum telekomunikacyjnego lub innego o profilu technicznym

Prezentacja firmy

S-NET Sp. z o.o. to dostawca usług telekomunikacyjnych dla biznes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 485PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca IT - Sprzedaż, Praca IT - Project Management, Praca IT - Programowanie / Analizy