operations planning manager

Randstad Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla Naszego Klienta, międzynarodowego koncernu działającego w branży BPO, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 22432
Praca stała
Lokalizacja: Lublin

Zakres obowiązków:

  • planowanie, monitoring i prognozowanie zasobów ludzkich niezbędnych do realizacji celów oddziału
  • tworzenie harmonogramów pracy wskazanych oddziałów
  • analiza i przygotowanie raportów dotyczących eksploatacji i zapotrzebowania na infrastrukturę oddziału
  • zarządzanie zespołem pracowników
  • udział w tworzeniu i administrowaniu budżetem operacyjnym
  • udział w tworzeniu i implementowaniu procedur monitorujących i zapewniających najwyższe standardy obsługi klienta
  • opracowywanie i analiza danych statystycznych; przygotowanie raportów dotyczących wydajności pracy

Oczekiwania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z planowaniem procesów i zasobów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie i wiedza dotycząca branży call/contact centre
  • kompetencje komunikacyjne i analityczne
  • znajomość aplikacji komputerowych, w tym arkuszy kalkulacyjnych i oprogramowania wykorzystywanego do planowania zasobów ludzkich
  • kompetencje kierownicze oraz adaptacyjne

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • praca w Lublinie lub Warszawie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)