Ework Group Sp. z o.o.
O Ework Group

Ework Group jest firmą konsultingową, która zajmuje się outsourcingiem kompetencyjnym, rekrutacją specjalistów IT oraz konsolidacją dostawców IT w zależności do zapotrzebowania Klientów na rynku Skandynawskim i Polskim. Aktualnie zarządzamy ponad 5000 kontraktorami na projektach u naszych Klientów oraz realizujemy z sukcesem ponad 2000 projektów rekrutacyjnych.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Operations Manager

Miejsce pracy: 00-867 Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie działalnością operacyjną dotyczącą wytwarzania oraz utrzymywania oprogramowania w warszawskim oddziale
  • Analiza procesów, kreowanie nowych i optymalizacja istniejących rozwiązań w podległym obszarze
  • Planowanie i monitorowanie budżetu firmy
  • Rozwój współpracy i budowanie długofalowych relacji z aktualnymi i nowymi Klientami firmy
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Spółki, w szczególności z centralą firmy zlokalizowaną w Szwecji
  • Zarządzanie i rozwój podległego zespołu (programiści i testerzy)
  • Aktywne wsparcie toczących się procesów rekrutacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe poparte doświadczeniem zawodowym na stanowisku kierowniczym
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w firmie o profilu IT/ Telco
  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Umiejętność tworzenia wizji rozwoju dla podległego obszaru
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i prezentacyjne
  • Samodzielność i skuteczność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole i pracy pod presją

Oferujemy:

  • Możliwość poszerzania swoich kompetencji w firmie o płaskiej strukturze organizacyjnej
  • Dostęp do najnowszych informacji na temat rynku outsourcingu IT w Polsce i Skandynawii
  • Narzędzia pracy umożliwiające komfort i elastyczność wykonywanej pracy
  • Elastyczne formy zatrudnienia (własna działalność gospodarcza)
  • Pakiet dodatkowych benefitów, w tym prywatna opieka medyczna i program sportowy
  • ...a przede wszystkim satysfakcję z codziennych obowiązków oraz szanse na współpracę z pasjonatami w swoim obszarze

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.