Operations Manager with French (OPM/097/LFM)

ManpowerGroup

Gdańsk, pomorskie

Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania na stanowisku:

•Zarządzanie i koordynacja pracy zespołu stacjonarnego i zdalnego w innowacyjnym projekcie związanym z technologiami rozpoznawania mowy (natural language understanding i automatic speech recognition),
•Zarządzanie relacjami z agencjami i wewnętrznym działem HR w celu znalezienia wykwalifikowanych pracowników w wyznaczonych terminach,
•Tworzenie raportów opierając się o bazy danych,
•Planowanie pracy zespołu, wyznaczanie zadań zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem,
•Kontrola jakości i produktywności zespołu,
•Komunikacja w języku francuskim i angielskim ze współpracownikami.

Wymagania:

•Znajomość języka francuskiego i angielskiego w stopniu zaawansowanym (min. C1),
•Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zespołem,
•Wykształcenie wyższe,
•Znajomość metod i narzędzi zarządzania oraz kontroli jakości pracy,
•Umiejętność analitycznego myślenia,
•Elastyczność i umiejętność szybkiego przystosowywania się do zmian,
•Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook),
•Mile widziane doświadczenie w podobnej branży.

Oferujemy:

•Wsparcie Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji,
•Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie, która jest liderem w swojej branży,
•Umowę o pracę,
•Przejrzyste i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
•Konkurencyjne wynagrodzenie,
•Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
•Dostęp do rozbudowanego pakietu szkoleń - możliwość rozwoju zawodowego,
•Atrakcyjny pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie itp.,
•Możliwość przyjścia do biura ze swoim psem.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.