Okazja – możliwość treningu na rzeźnika wykrawacza!

360 Recruitment Ltd.

Bedford, zagranica

Od: 360 Recruitment Ltd.
Miejsce pracy: Bedford

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 4

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Inne

Okazja – mozliwosc treningu na rzeznika wykrawacza!
Praca w zakladzie przetworstwa miesnego - pilnie poszukiwani klasowacze wolowiny do przetrenowania na wykrawaczy
O naszej firmie
360 Recruitment Ltd jest pierwszoligowym dostawca rzeznikow i ubojowych z duzym doswiadczeniem w pracy na producji w przemysle miesnym.
Szukamy rzeznikow na klasowanie wolowiny do fabryki w Bedfrod.
MOZLIWOSC PRZETRENOWANIA NA WYKRAWACZA NA WOLOWINIE!
Opis stanowiska
Szukamy osob, ktore maja doswiadczenie przy obrabianiu wolowiny.
Start mozliwy nawet dzisiaj!!!
Praca na akord zbiorowy – stawki od £7.20 do £9

Doswiadczenie na klasowaniu wolowiny
Osoby bez doswiadczenia na klasowaniu miesa – prosze nie aplikowac.