Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Ogrodnik

Miejsce pracy: Belgia

Agencja Zatrudnienia Covebo specjalizująca się w rekrutacji pracowników produkcyjnych oraz w zawodach technicznych, w związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych projektów dla jednego z belgijskich klientów, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:
Ogrodnik
Miejsce Pracy: Belgia
KRAZ:1145

Zakres obowiązków:
- prace porządkowe w ogrodach,
- przycinanie krzewów, pielęgnacja kwiatów i roślin, przesadzanie,
- czyszczenie tarasów myjką pod ciśnieniem,
- czyszczenie mebli ogrodowych.

Oferujemy:
- zakwaterowanie(gratis),
- ubezpieczenie (gratis),
- 7 euro netto/ h
- opiekę polskiego koordynatora

Forma kontaktu:
Wszystkie zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CVw języku angielskim na adres e-mail lub kontakt telefoniczny.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli \\\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)\\\".

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na stanowisku ogrodnika,
- dobra kondycja fizyczna,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- samodzielność w wykonywanych zadaniach,
- chęć współpracy na dłuższy czas.

Covebo Work Office Sp. z o.o.