OGRODNIK ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA FRANCUSKIEGO

Interimax International Sp. z o.o. Sp. k-a.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX International jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, francuskiej Firmy pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja

Zadania :
• sadzenie drzew, krzewów, żywopłotów, roślin do « skalniaków », roślin płożących się w ogrodach,
• obsługa minikoparki: przerzucanie, rozrzucanie ziemi,
• tworzenie systemów nawadniających,
• kładzenie krawężników,
• instalacja urządzeń ruchomych typu : kratki, słupki, odgraniczenia, kosze na śmieci, ławki,
• instalowanie bram i furtek,
• układanie kamyczków ogrodowych,
• podpieranie drzew palikami,
• pokrywanie terenu trawą z rolki.

Wymagania

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• znajomość języka francuskiego – warunek konieczny,
• brak nałogów,
• motywacja do pracy we Francji,
• wysoka kultura osobista
• dokładność, precyzja,
• odpowiedzialność.

Oferujemy:
• umowę o pracę tymczasową,
• konkurencyjne wynagrodzenie,
• zakwaterowanie na koszt Pracodawcy,
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem,
• kontrakt od wczesnej wiosny do końca roku
• urlopy wakacyjne i świąteczne.

Prezentacja firmy

Interimax International Sp. z o.o. Sp. k-a. <br/> <br/>INTERIMAX ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo