oficer wsparcia sprzedaży

Randstad Polska Sp. z o.o.

Piła, wielkopolskie

Randstad od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Dla jednego z naszych klientów, dużej, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej z siedzibą w Pile, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 26424
Praca stała
Lokalizacja: Piła

Zakres obowiązków:
  • obsługa klientów Działu Sprzedaży w zakresie realizacji zamówień
  • współpraca z Działem Logistyki w zakresie potwierdzania zamówień
  • monitorowanie należności klientów
  • prognozowanie potrzeb klientów
  • obsługa klienta w zakresie obrotu dokumentami handlowymi

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe – ekonomiczne, logistyka
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość j. angielskiego – minimum średniozaawansowana
  • zdolność komunikowania się, otwartość na zmiany, szybkość uczenia się

Oferta:
  • umowa o pracę
  • praca w trybie jednozmianowym
  • możliwość poszerzania kompetencji
  • możliwość pracy w prestiżowej firmie w branży produkcyjnej

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)