Office / Trade Manager – Pracownik biurowy / Specjalista ds. ofertowania

SafeTech Sp. j.

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma SafeTech Marian Hoppe Sp.j. - doradca i sprzedawca technologii bezpieczeństwa w takich dziedzinach jak: pomiary gazów, narzędzia ratownictwa technicznego, ochrony osobiste, ochrona środowiska, oddymianie, gaszenie pożarów, monitoring termowizyjny, działający na rynku z kilkunastoletnim doświadczeniem

poszukuje osoby na stanowisko

Office / Trade Managera – Pracownik biurowy / Specjalista ds. ofertowania

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- prowadzenie biura

- przygotowywanie ofert

- przygotowywanie materiałów handlowych i promocyjnych dla prezesa i działu handlowego

- budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Wymagania

- osoba zorientowana technicznie

- posiadająca determinację w działaniu, dokładna

- wysoka kultura osobista, odpowiedzialność

- obowiązkowa znajomość jez. angielskiego w stopniu komunikacyjnym

- mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego

Prosimy wysłać do nas następujące dokumenty:

- CV ze zdjęciem

- list motywacyjny przekonywujący nas do wspólpracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Prezentacja firmy

SafeTech Marian Hoppe sp.j. zajmuje się technicznym zabezpieczaniem służ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa