Opis stanowiska pracy

OBOWIĄZKI:
• ścisła współpraca z osobami zarządzającymi Spółką w prowadzeniu bieżących spraw
• kompleksowa obsługa sekretariatu
• zapewnienie sprawnego obiegu korespondencji, dokumentów i informacji
• telefoniczny i mailowy kontakt z Kontrahentami
• współpraca z biurem rachunkowym
• ewidencjonowanie dokumentacji kadrowo-płacowej oraz korespondencji pocztowej
• administracyjne wsparcie dla współpracowników (przygotowywanie umów, zaświadczeń itp.);
• przygotowywanie pism, raportów i prezentacji na spotkania wewnętrzne i zewnętrzne
• czuwanie nad zaopatrzeniem biura w artykuły spożywcze i materiały biurowe;
• organizacja i obsługa spotkań;
• dbanie o pozytywny wizerunek firmy

OFERUJEMY:
• ciekawą pracę w firmie nowych technologii w segmencie mediów elektronicznych
• "Work-hard, play-hard atmosphere"
• pracę w młodym i dynamicznym zespole
• praca w dni robocze w biurze we Wrocławiu
• umowa o pracę
• wsparcie we wdrożeniu

Wymagania

WYMAGANIA:
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• biegła obsługa urządzeń biurowych, komputera oraz pakietu MS Office
• samodzielność w działaniu
• wysoka kultura osobista
• język angielski w stopniu komunikatywnym
• umiejętność radzenia sobie z zadaniami i determinacja

Prezentacja firmy

Digital Codes Sp. z o.o. specjalizuje się szeroko pojętą branżą świata g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 600PLN - 8 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja