Opis stanowiska pracy

  • koordynowanie pracy własnej i zespołu w zakresie codziennego funkcjonowania biura
  • prowadzenie obsługi administracyjnej Zarządu
  • prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu
  • współpraca z działem księgowości i kadr
  • przygotowywanie i ewidencja umów dla współpracowników
  • przygotowywanie comiesięcznych  raportów, rozliczeń
  • negocjacje i utrzymanie relacji z dostawcami usług
  • wsparcie administracyjne innych działów
  • nadzór nad stanem technicznym biura
  • wsparcie przy organizacji imprez okolicznościowych, eventach promocyjnych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dokładność, komunikatywność, systematyczność
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Prezentacja firmy

Prężnie rozwijające się wydawnictwo content marketingowe, które zajmuje ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat