Office Manager w Agencji Interaktywnej

Cyberstudio Sp. z o.o.

Katowice, 40-074, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Agencją Interaktywną z Katowic, która oferuje klientom praktyczne rozwiązania w kosmicznych technologiach. Cenimy profesjonalizm, entuzjazm, innowacyjność, kreatywność i pasję do pracy.

Jeśli posiadasz te cechy, aplikuj na stanowisko: Office Manager

Twoje przyszłe obowiązki to:

  • odpowiedzialność za organizację wszystkich czynności biurowych które mają bezpośredni wpływ na codzienną efektywność pracy biura,
  • obsługa rozliczeń, obsługa dokumentacji firmowej, kontakt z księgowością,
  • koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • wstępne rozpoznanie potrzeb Klienta, utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem,
  • aktywny udział w przygotowaniu materiałów marketingowych i prezentacji,
  • współpraca i budowanie relacji z zespołem oraz klientami/partnerami biznesowymi,
  • przechowywanie i zarządzanie dokumentacją,
  • wsparcie prac merytorycznych działu produkcji, m.in. wprowadzanie danych do cms, testowanie,
  • inne prace związane z obsługą biura firmy.

Wymagania

Wymagamy od Ciebie:

  • wzorowej samoorganizacji,
  • bardzo dobrych umiejętności organizacyjnych i interpersonalnych,
  • pozytywnego nastawienia, zaangażowania, twórczego myślenia,
  • pracowitości i dokładności,
  • umiejętności budowania i zarzadząnia relacjami w firmie oraz z klientami,
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym,
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego,
  • wykształcenie minimum średnie.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z najstarszych Agencji Interaktywnych na Śląsku. Stawiamy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa