office administrator/ -ka

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego klienta z branży nieruchomości, poszukujemy osoby na stanowisko: office administratora/- ki

Nr ref.: 30120
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • opieka nad gośćmi
  • organizacja spotkań, biletów lotniczych, pkp
  • obsługa korespondencji oraz centrali telefonicznej
  • sporządzanie krótkich tłumaczeń na język angielski
  • wystawianie not korygujących
  • rezerwowanie sal konferencyjnych
  • opisywanie faktur za zamawiane produkty
  • pośredniczenie w kontaktach z Najemcami

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • dobra znajomość programów Excel oraz Word
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność koordynowania wielu zadań w tym samym czasie
  • doświadczenie w pracy biurowej
  • dobra organizacja pracy

Oferta:
  • praca w ramach umowy o pracę tymczasową
  • możliwości rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)