Oferty wakacyjne w Holandii!

Pran Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszych klientów na terenie całej Holandii poszukujemy osób do prac na okres wakacyjny.

Posiadamy oferty w bardzo szerokiem zakresie. Od ogrodnictwa oraz prac w szklarni po produkcję i logistykę.

Praca w wakacje to nie tylko szansa na zarobek, ale i ćwiczenie języka zagranicznego oraz możliwość poznania nowej kultury. Same benefity!

Oferty z gwarantem zakwaterowania oraz ubezpieczenia.

Dla osób, którym spodoba się w Holandii - możliwość zostania na dłuższe kontrakty, jak i na stałe!

Wszystkich zainteresowanych gorąco zapraszamy do aplikowania.

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta