Oferty pracy stałej - Promotor Marki

Perk Sp. z o.o.

00-640 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do rozwoju oraz promocji jednego z najbardziej obiecujących start-upów na świecie -
platformy edukacyjnej perkmylife - poszukujemy osób na stanowiska Promotorów Marki (2-3 osoby)

Do Twoich zadań naleć będzie:
- Promowanie platformy edukacyjnej oraz jej produktów
- Aktywny networking oraz reprezentowanie firmy w pozytywny sposób
- Komunikowanie się z małymi oraz dużymi organizacjami/grupami potencjalnych użytkowników oraz generowanie zainteresowania platformą
- Przekazywanie pełnej oraz pozytywnej informacji o platformie i jej produktach
- Współpraca przy różnego typu działaniach promocyjnych wraz z pozostałymi członkami zespołu
- Odpowiedzialność za stały wzrost wyników (tj. liczbę użytkowników oraz inne wskaźniki związane z aktywnością użytkowników)

Wymagania

Czego od Ciebie wymagamy?
- Dużej otwartości, komunikatywności oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów
- Uroku osobistego, umiejętności zjednywania sobie ludzi
- Zorientowania na osiąganie wyznaczonych sobie celów w terminie
- Dobrej znajomości języka angielskiego (przynajmniej w mowie, by móc bez problemu dogadać się z częścią zespołu)

- dostępności na pełen etat, "od zaraz" - tj. optymalnie od stycznia 2015

Co oferujemy w zamian?
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, w młodym i ambitnym zespole
- Atrakcyjne wynagrodzenie finansowe wraz dodatkami w formie lekcji języka angielskiego i członkostwa w klubie fitness "Pure"

Kontakt/aplikacje:
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o zarejestrowanie się na:
perkmylife. com przesłanie linku do profilu na nasz adres mailowy (znajdziesz go na dole strony w zakładce "Zaproś znajomych") wraz z krótkim listem motywacyjnym (dlaczego sprawdzisz się w roli Promotora Marki).

Z wybranymi spośród aplikantów, kontaktować będziemy się na bieżąco (tj. im wcześniej prześlesz do nas swoją aplikację, tym wcześniej będziemy mogli umówić się na interview).

PERK sp. z o.o.
ul. Żurawia 43
00-680 Warszawa
jobs[at]perkmylife. com

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodym start-up\'em przechodzącym w fazę wzrostu i budow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi