Oferta Współpracy

Antarex

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Pomagamy poszkodowanym w dochodzeniu odszkodowań z tytułu różnych zdarzeń i wypadków. Nie pobieramy opłat wstępnych ani zaliczek, dokonujemy bezpłatnej oceny sprawy, a klient płaci za uzyskane efekty po otrzymaniu odszkodowania.

Poszukujemy osób zainteresowanych pomaganiem tym osobom i szukających dodatkowych dochodów.

Oferujemy wysokie wynagrodzenie prowizyjne stanowiące część odszkodowania – dodatkowe dochody bez licencji, zezwoleń, rejestracji ,wkładu finansowego, limitów.

Działalność gospodarcza lub umowa zlecenie.

Gwarantujemy szkolenie, pomoc oraz materiały do pracy.

Oferta dotyczy Częstochowy i okolic.

Wymagania

- Wykształcenie minimum średnie
- Niekaralność i dobra opinia w środowisku
- Własny samochód lub inna możliwość niezależnego transportu
- Dostęp do Internetu i umiejętność korzystania
- Nastawienie na sukces i chęć poszerzania wiedzy
- Mile widziane osoby po 30 roku życia i z doświadczeniem w sprzedaży

Oferujemy

- Profesjonalny system szkoleń
- Wysokie prowizje dla menadżerów i agentów zgodnie z warunkami umowy agencyjnej
(nie wymagamy działalności gospodarczej)
- Finansowanie biur dla menadżerów
- Nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy wsparciu firmy

Prezentacja firmy

Współpracujemy z firmą<br/>Meditor Kancelaria Odszkodowawcza.<br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne