OFERTA STAŻOWA - CHORZÓW - LOGISTYKA I OBSŁUGA KLIENTA

Auto Silesia Sp. z o.o.

Katowice, 40-226, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do odbycia stażu w firmie zajmującej się branżą internetową na stanowiskach:
I. Specjalista ds. logistyki krajowe i międzynarodowej
II. Obsługa sklepu internetowego

Osoba:
a) musi być zameldowana w Chorzowie
b) idealnie gdy jest zarejestrowana w Urzędzie Pracy Chorzów

Zadania:
1. Przygotowanie ofert i wycena zleceń transportowych
2. Wprowadzanie zleceń transportowych.
3. Aktywnego pozyskiwania nowych Klientów,
4. Kontaktu z potencjalnymi i aktualnymi Klientami,
5. Utrzymywania długotrwałych relacji z Klientami.

Oferujemy:

1. Pracę w młodym, zgranym zespole,
2. Możliwość zatrudnienia na stałe po odbyciu stażu,
3. Kartę Multisport,
4. Zdobycie cennego doświadczenia.

Firma zajmuje się spedycją, logistyka, branżą internetowa. Realizujemy transporty do 232 krajów na całym świecie, współpracujemy z największymi firmami transportowymi. Zapraszamy do składania CV.

Wymagania

Wymagamy:

1. Zaangażowania,
2. Wysokich umiejętności interpersonalnych oraz kultury osobistej,
3. Dobrej organizacji pracy,
4. Kreatywności,
5. Komunikatywności.

Prezentacja firmy

Firma prowadzi projekty internetowe z zakresu logistyki. Działa n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
21
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Logistyka