Oferta praktyki w firmie z branży nowych mediów

Galactic Picture Sp. z o.o.

Warszawa, 00-640, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Galactic Picture Sp. z o.o. będąca właścicielem agencji marketingu wideo Brand Picture, oraz wydawcą telewizji internetowej DlaNiej.tv poszukuje Praktykanta/Praktykantki.

Do obowiązków wybranych osób należeć będzie:
• Wspieranie zespołu kreacji w zakresie tworzenia koncepcji filmów promocyjnych i seriali internetowych
• Copywriting – przygotowanie tekstów, na potrzeby marketingowe
• Realizację zadań administracyjnych
• Przygotowanie baz danych
• Asysta na planach filmowych

Oferujemy:
• pracę przy ciekawych projektach z zakresu marketingu wideo oraz tworzeniu autorskich treści do telewizji internetowej
• pracę dla dynamicznie rozwijającej się firmie
• możliwość rozwoju zawodowego i zatrudnienia po zakończeniu praktyki

Wymagania

Wymagania:
• umiejętność pisania tekstów tzw. „lekkie pióro”
• umiejętność pracy w zespole
• bardzo dobra organizacja pracy własnej
• sumienność i systematyczność

Prezentacja firmy

Brand Picture zajmuje się promocją i PR w Internecie, przygotowu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media