Oferta pracy w sklepie motoryzacyjnym

F.H.U Vip

Kraków, 31-873, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Praca dotyczy obsługi zarówno klienta sklepu stacjonarnego, jak również praca dotyczy sklepu internetowego (obsługa zamówień internetowych).
W pierwszych 3 miesiącach pracy oferujemy umowę zlecenie, następnie planujemy umowę na etat. Praca jest w systemie dwu zmianowym w godzinach: poniedziałek - piątek 9-19, sobota 9-14. Oczywiście za sobotę oddajemy godziny w tygodniu. W tygodniu zmiany 9-17 lub 11-19.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.

Opis stanowiska:
Zapewnienie funkcjonowania sklepu zgodnie z obowiązującymi standardami firmowymi, reprezentowanie firmy wobec Klientów.
  •     Profesjonalna obsługa klienta
  •     Obsługa programu handlowego i kasy – obrót dokumentów
  •     Obsługa dostaw, transportów, reklamacji,
  •     Dbanie o dobro firmy, ład i porządek

Oferujemy:
  •     Stabilność zatrudnienia
  •     Praca w przyjaznym zespole
  •     Lokalizacja miejsca pracy: Kraków, os. Dywizjonu 303

Wymagania

Wymagania:
  •     Wykształcenie minimum średnie
  •     Znajomość obsługi komputera
  •     Motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów
  •     Umiejętność skutecznej komunikacji
  •     Rzetelność i uczciwość

Prezentacja firmy

Internetowy sklep z częściami samochodowymi.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 900PLN - 2 400PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie