Oferta pracy TYLKO dla studentów psychologii

Centrum Terapii Dialog Sp. j.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Mała luksusowa prywatna przychodnia psychologiczno-psychiatryczna na warszawskim Ursynowie blisko Metro Natolin poszukuje do współpracy studentów psychologii do pomocy w recepcji. Dołącz do naszego Zespołu, składającego się wyłącznie ze studentów medycyny i psychologii!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.
Oprócz CV w e-mailu prosimy o informacje od kiedy chcesz/możesz rozpocząć współpracę.

Oferujemy ciekawą, atrakcyjną pracę, z możliwością zdobycia doświadczenia, które przyda się każdej Osobie, która chce zostać psychologiem/psychoterapeutą.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:
- studentka psychologii (bardzo chętnie studia zaoczne)
- optymalnie: możliwość pracy rano (7:30-15:00 lub 15:00-22:00), co najmniej 2-3 dni w tygodniu
- możliwość współpracy przez co najmniej kolejne 2 lata

Prezentacja firmy

Prywatna Przychodnia Specjalistyczna w Warszawie.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
10PLN - 15PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
przewidziane
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta