Oferta pracy na stanowisku Pracownik biura obsługi klienta

P.P.U.H. Krawarkon Sp. z o.o.

02-758 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Telefoniczna i osobista obsługa klientów
Obsługa programu do ewidencji umów i bieżących płatności
Obsługa klientów w zakresie przyjmowania wpłat gotówkowych
Zawieranie umów abonenckich
Przygotowanie merytoryczne reklamy
Windykacja zaległych opłat
Aktywne pozyskiwanie klientów (telefoniczne, mailowe, bezpośrednie)

Wymagania

Wykształcenie minimum średnie
Umiejętność samodzielnego myślenia, kreatywność
Minimum roczne doświadczenie w dziale obsługi klienta
Prawo jazdy kategorii B
Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum podstawowym w mowie i piśmie
Znajomość branży tvk i internetowej będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Operator telekomunikacyjny.<br/>Świadczymy usługi telewizji kablo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja