Opis stanowiska pracy

kontakty z klientami, telemarketing, spotkania z klientami, sprzedaż produktów i usług oferowanych przez pracodawcę; uwaga ! nie jest to oferta pracy w call center;
Kryteria doboru uczestników staży
w 2014r.

Pracodawcy:

1. Deklarujący zatrudnienie stażysty po zakończonym stażu na okres co najmniej 3 miesiące;
2. Czas trwania stażu - do 6 miesięcy.

Bezrobotni – staże realizowane w ramach środków Funduszu Pracy:

Osoby będące w szczególnej sytuacji na rynku pracy określone w art. 49 ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (z wyłączeniem bezrobotnych, którzy korzystali z aktywnych form organizowanych przez tut. Urząd Pracy w okresie - od 01.01.2013r.):

- bezrobotni do 25 roku życia;
- bezrobotni długotrwale (zarejestrowani w urzędzie pracy co najmniej 12 miesięcy na przestrzeni ostatnich 24 miesięcy) albo po zakończeniu realizacji kontraktu socjalnego, albo kobiety, które nie podjęły zatrudnienia po urodzeniu dziecka;
- bezrobotni powyżej 50 roku życia;
- bezrobotni bez kwalifikacji zawodowych, bez doświadczenia zawodowego lub bez wykształcenia średniego;
- bezrobotni samotnie wychowujący co najmniej jedno dziecko do 18 roku życia;
- bezrobotni, którzy po odbyciu kary pozbawienia wolności nie podjęli zatrudnienia;
- bezrobotni niepełnosprawni.
oraz
- bezrobotni, którzy nie ukończyli 27 roku życia, a jednocześnie ukończyli studia wyższe, od ukończenia których nie upłynęło 12 miesięcy.

Bezrobotni – staże realizowane w ramach projektu „Jesteśmy aktywni – działamy” EFS:

Osoby bezrobotne, które od 2008r. nie brały udziału w ww. projekcie i od 01.01.2013r. nie korzystały z żadnej z form realizowanej z Funduszu Pracy a spełniające jednocześnie jeden z niżej wymienionych warunków:

- które nie ukończyły 25 roku życia - w szczególności te, które nie uczestniczą aktualnie w kształceniu się lub szkoleniu i jednocześnie u których od ostatniej rejestracji nie upłynął okres 4 miesięcy*;
- powyżej 50 roku życia*;
- uprzednio utraciły zatrudnienie w instytucjach sektora oświaty - spełniające jeden z warunków art. 49 ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy;
- długotrwale bezrobotni;
- bez doświadczenia zawodowego;
- bez kwalifikacji zawodowych;
- niepełnosprawni.

* osoby rekrutowane do projektu w pierwszej kolejności.

Wymagania

język angielski - średniozaawansowany; komunikatywność;

Prezentacja firmy

Faber Consulting to marka, która od końca lat dziewięćdziesiątych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
umowa stażowa z PUP w Toruniu; 6 miesięcy (PUP) + dodatkowe 3 miesiące zatrudnienie ze strony pracodawcy z opcją przedłużenia umowy na dłużej w zależności od efektów pracy;
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting