Oferta dla fanów motoryzacji-aktywny sprzedawca usług serwisowych

Serwis Personalny Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli oglądasz programy motoryzacyjne, jesteś wiernym czytelnikiem czasopism z branży motoryzacyjnej, Twoje hobby to samochody, a do tego jesteś osoba przebojową i pewną siebie zachęcamy do zapoznania się z naszym ogłoszeniem!

Serwis Personalny sp. z o.o. (KRAZ 1428) dla swojego Klienta- autoryzowanego dealera samochodów osobowych i dostawczych PREMIUM poszukuje osoby na stanowisko: Aktywnego Sprzedawcy Usług Serwisowych.

Jakie są Twoje obowiązki?
-Aktywna sprzedaż usług serwisowych dealera w terenie
-Realizacja wyznaczonego planu
-Pozyskiwanie nowych Klientów
-Budowanie trwałych relacji z Klientami
-Praca z wykorzystaniem narzędzi CRM

Wymagania

Nasze wymagania:
-Kluczowe:wiedza z branży motoryzacyjnej, znajomość zagadnień związanych z motoryzacją, mile widziane wykształcenie w tym kierunku,
-Minimum roczne doświadczenie w handlu
-Umiejętnośc nawiązywania kontaktów i budowania relacji z Klientami
-Zaangażowanie i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań
-Wysoka kultura osobista
-Kreatywność
-Prawo jazdy kat. B
-Obsługa pakietu Office

Co oferujemy?
-Umowę o pracę
-Zatrudnienie w renomowanej firmie
-Pakiet szkoleń
-Atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia socjalne; podstawę + system premiowy w oparciu o realizację celów
-Samochód służbowy
-Komputer przenośny

Zachęcamy do wysyłania CV osoby z wiedzą z branży motoryzacyjnej, wraz z danymi do kontaktu i skopiowanym dopiskiem o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji do pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez: Serwis Personalny sp. z o.o. KRAZ: 1428 z siedzibą w Poznaniu, na rzecz Serwisu Personalnego Sp. z o.o. i jego Kontrahenta, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Informujemy, że Administratorem danych jest ( Serwis Personalny Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Hetmańska 91 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Przesłanie aplikacji jest tożsame z akceptacją przetwarzania danych osobowych w zakresie zawartym w przesłanej aplikacji dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji.

Prezentacja firmy

Firma Serwis Personalny powstała w roku 2003 jako inicjatywa osób posiad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive