OD ZARAZ !!! BELGIA !!! PRACA DLA HYDRULIKA Z DOŚWIADCZENIEM

Work Service Express

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Dla naszego klienta z branży budowlanej zajmującej się zakładaniem i naprawą instalacji grzewczych i sanitarnych w budynkach mieszkalnych poszukujemy HYDRAULIKA z DOŚWIADCZENIEM

Zakres obowiązków:

⦁ Montaż nowej instalacji sanitarnej, sporadycznie wymiana starej
⦁ Rodzaj instalacji do wykonania : rury – ciepła i zimna woda, centralne ogrzewanie, biały montaż
⦁ Tworzywo: miedź, plastik, żeliwo, PCV
⦁ Technika montażu instalacji: skręcanie, zgrzewanie

Od pracownika na tym stanowisku wymagamy:

⦁ Minimum 5-letniego doświadczenia na wymienionym stanowisku
⦁ Znajomości komunikatywnej języka angielskiego (warunek konieczny)
⦁ Dokładności i zaangażowania
⦁ Pracowitości, sumienności, bardzo dobrej organizacji pracy

Mile widziane:
⦁ Wyjazd na projekt własnym samochodem

Naszym pracownikom oferujemy:

⦁ Polską umowę o pracę na pełen etat
⦁ Zakwaterowanie
⦁ PREMIA za użytkowanie samochodu
⦁ PREMIA za język
⦁ Stabilne miejsce zatrudnienia i gwarancję rozwoju zawodowego na projekcie
⦁ Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w euro lub złotówkach - wedle preferencji pracownika)
⦁ Opiekę rzeczowego i sprawnego koordynatora w miejscu oddelegowania

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.