OD JUŻ! Wózkowy przedni na kurs "heftruck" w niedzielę, przejazd GRATIS

Axell Holandia Sp. z o.o

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do pracy dla swojego klienta w Holandii, okolice Nijmegen, operatora wózka widłowego czołowego.

Dla osób, które zdecydują się na szybki wyjazd do Holandii (w ten weekend tj 11-12.07.2015) zainteresowanym rozwojem zawodowym oferujmy jednodniowy intensywny kurs kończący się otrzymaniem holenderskiego certyfikatu na tzw "heftruck" oraz przejazd do Holandii GRATIS*

Termin kursu: niedziela, 12.07.2015

DUŻO GODZIN! 50-60 godzin tygodniowo

Wymagania:

* komunikatywna znajomość j. angielskiego sprawdzana podczas
testu językowego,
* min. roczne doświadczenie na w/w stanowisku,
* aktualne uprawnienia na wózki widłowe
* prawo jazy ka. B - mile widziane.

Zapewniamy dobre warunki mieszkaniowe, transport na miejscu i opiekę polskich koordynatorów.

*Kurs na wózki typu heftruck oraz przejazd GRATIS dotyczy osób, które zdecydują się na wyjazd do Holandii tylko w ten weekend
** GRATIS dot. przewoźników wskazanych przez APT Axell

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka