od juz !!! pracownik do rozładunku kontenerów, atrakcyjna stawka, praca dorywcza

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Dla naszego klienta, wiodącej marki z branży drukarskiej, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 40045
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • rozładunki i załadunki samochodów i kontenerów
  • rozstawianie towaru na polkach
  • prace porządkowe

Oczekiwania:
  • jeżeli jesteś studentem
  • szukasz dorywczej pracy na dwa tygodnie
  • potrzebujesz dorobić do kieszonkowego
  • problemem dla Ciebie nie będzie dojazd na ulice Daniszewska

Ta praca dla Ciebie !!!

wystarczy, że puścisz sygnał lub wyślesz smsa, a skontaktuje się z Tobą

Oferta:
  • atrakcyjna stawka 15 ZŁ brutto
  • umowa zlecenie
  • praca w zgranym zespole

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)