Obsługi Klienta Zagranicznego (praca również dla studenta)

EMC Instytut Medyczny S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

EMC Instytut Medyczny SA
to firma o ugruntowanej pozycji na polskim rynku medycznym,
posiadająca wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu placówkami
ochrony zdrowia w Polsce, jak i poza jej granicami.

W związku z intensywnym rozwojem, Centrala Firmy poszukuje osoby do:
Obsługi Klienta Zagranicznego
Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
Opis stanowiska:
• Administrowanie portalami świadczeniodawców
• Współpraca z przedstawicielami niemieckich kas chorych
• Weryfikacja uprawnień do świadczeń medycznych
• Pomoc w rozliczaniu kosztów pacjenta
Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
• Komunikatywność
• Umiejętność rozwiązywania problemów
• Pozytywne nastawienie do pracy
Oferujemy:
• Umowę zlecenie
• Niezbędne narzędzia pracy
• Praca może być wykonywana zdalnie/ home office
• Udział w ciekawych projektach
• Wynagrodzenie zadaniowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres EMC.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EMC Instytut Medyczny SA z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Informujemy, że Administratorem danych jest EMC Instytut Medyczny z siedzibą we Wrocławiu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

EMC Instytut Medyczny SA<br/>to firma o ugruntowanej pozycji na p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
200PLN - 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa