obsługa strony internetowej

Netonet

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Firma Netonet poszukuje osoby na stanowisko : obsługa strony internetowej.

Do zadań osoby należeć będzie
- przygotowywanie materiałów tekstowych na strony www
- przygotowanie prostych materiałów graficznych na strony
- prowadzenie fanpage i innych mediów społecznościowych

Miejsce pracy : Rzeszów

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 13 3, poz. 883)

Wymagania

- umiejętność sprawnego poruszania się w Internecie
- umiejętność swobodnego redagowania tekstów
- podstawowa znajomość dowolnego programu graficznego
- podstawowa znajomość języka angielskiego
- osoba musi być zarejestrowana w Urzędzie Pracy w Rzeszowie

Prezentacja firmy

Firma Netonet zajmuje się obsługą serwisów internetowych z różnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 680PLN - 1 680PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja