Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Obsługa stoiska z lodami

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska pracy:

- obsługa kasy fiskalnej

- obsługa stoiska z lodami

- profesjonalna obsługa Klienta

Wymagania:

- wysoka kultura osobista

- komunikatywność i odpowiedzialność

- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

- dyspozycyjność w piątki, soboty i niedziele

Oferujemy:

- atrakcyjną stawkę godzinową - 14,50 zł brutto/godz.

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

- pracę w weekendy od piątku do niedzieli po 10 h dziennie (30 h tygodniowo)

- pracę w jednej z lokalizacji: przy ul. Powsińskiej (Sadyba) lub Targowej (Praga Północ)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: