Obsługa Sekretariatu / Sekretarka

SWWB Kancelaria Prawna s.c.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

SWWB Kancelaria Prawna s.c. we Wrocławiu poszukuje osoby do obsługi sekretariatu.

Główne zadania na stanowisku:
-  bieżąca obsługa biura
- obsługa telefoniczna i mailowa
- odbiór i wysyłanie poczty oraz rejestracja poczty przychodzącej i wychodzącej
- obsługa spotkań z klientami
- wsparcie biurowe pracowników
- dbanie o prawidłowe funkcjonowanie sekretariatu
- prowadzenie kalendarzy i grafików spotkań
- koordynowanie przepływu dokumentów i prowadzenie elektronicznej bazy dokumentów
- dbanie o estetykę biura

Wymagania

- odpowiedzialność i skrupulatność,
- chęć do nauki i łatwość w przyswajaniu wiedzy
- dobra prezencja i wysoka kultura osobista
- umiejętność organizacji pracy swojej i innych osób
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- samodzielność i zaangażowanie
- umiejętność obsługi urządzeń biurowych
- umiejętność obsługi komputera
- wykształcenie średnie lub wyższe (również osoby w trakcie studiów zaocznych lub wieczorowych)

Prezentacja firmy

SWWB Kancelaria Prawna s.c. to renomowana kancelaria z siedzibą we Wrocł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Prawo / Prokuratura