Obsługa partnerów biznesowych oraz klientów indywidualnych

Ticketing Team Sp. z o.o.

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Podstawowe zadania:

• Bieżący kontakt z partnerami, pomoc oraz nadzór

• Monitorowanie działania partnerów biznesowych

• Konfigurowanie i udzielanie uprawnień do systemu partnerom

• Bieżący rozwój współpracy oraz aktualizacja systemu dla partnerów

• Współpraca z zespołem obsługującym system

• Współpraca z zespołami wszystkich brandów

Wymagania:

• Rozumienie zasad funkcjonowania Internetu

• Łatwość przyswajania nowych systemów i programów

• Znajomość podstaw HTML

• Samodzielność i Samodyscyplina

• Dokładność w działaniu i dobra organizacja pracy własnej

• Odpowiedzialność

• Dobra dykcja i miły głos

• Odpowiedzialność za powierzone zadania

• Umiejętność planowania pracy

• Dobra znajomość języka angielskiego

• Wysoki poziom kultury osobistej

• Bezwzględnie:

    o Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

    o Czynne prawo jazdy kategorii B

Dodatkowe atuty:

• Znajomość innych (poza angielskim) języków obcych

• Ciekawe kwalifikacje i zainteresowania mogące przysłużyć się naszej organizacji

Oferujemy:

• Ciekawą współpracę z prężnie działającą firmą

• Wsparcie naszego teamu firmy w zakresie realizowanych zadań

• Atrakcyjny system wynagrodzeń, powiązany z realizowanymi zadaniami

• Możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamiczną firmą zajmującą się rozwojem i zarządzaniem p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting