Obsługa maszyny parzącej w branży drobiarskiej/ Nijkerk, Holandia

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Nijkerk, Holandia , zagranica

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od 15 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Nijkerk, Holandia

OPIS STANOWISKA:
• Praca w zakładzie produkującym, marynującym i pakującym różne części kurczaka,
• Obsługa maszyny parzącej skrzydełka kurczaka,
• Rejestrowanie temperatur wody i mięsa,
• Kontrola jakości produktu.

OFERUJEMY:
• Stawkę godzinową 8,96 euro brutto,
• Po pewnym czasie możliwość otrzymania wyższej stawki godzinowej,
• Firmowe zakwaterowanie oraz transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy,
• Ubezpieczenie zdrowotne,
• Możliwość otrzymania zaliczki po pierwszym przepracowanym tygodniu,
• Opiekę polskich koordynatorów,
• Możliwość długotrwałej współpracy.

Dodatkowo:
• Atrakcyjny pakiet startowy o wartości 120 zł (pościel, karta startowa z numerem holenderskim, słowniczek polsko-holenderski),
• Internetowy profil pracownika umożliwiający wgląd i pobranie dokumentów (rozliczeń, pasków wypłat itp.).

WYMAGANIA:
• Dokładność w wykonywaniu obowiązków,
• Komunikatywna znajomości języka angielskiego,
• Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu,
• Chęci i zaangażowania w pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.